Grupa Hotele.pl
test
Logo hotelu ComfortExpress Krzywaczka
StandardStandardStandardStandardStandard
32-442 Krzywaczka k. Krakowa Miejscowość Krzywaczka b/b
Ocena:
8.6 z 4 ocen
Lokalizacja
Hotel ComfortExpress Krzywaczka jest położony przy trasie głównej nr 52 (Kraków - Kalwaria Zebrzydowska - Wadowice). Jest idealną bazą wypadową do odkrywania atrakcji turystycznych małopolski m.in. królewskiego Krakowa, Wadowic - miasta Jana Pawła II, Lanckorony, Kalwarii Zebrzydowskiej, Wieliczki jak również obozu Auschwitz. Z naszego hotelu z łatwością dotrą Państwo do położonego zaledwie w odległości 30km lotniska Balice.
Zakwaterowanie
Pokoje Hotelu ComfortExpress Krzywaczka w najlepszy sposób obrazują nasze podejście do gościnności. Starannie dobrana kolorystyka oraz wyposażenie nadają wnętrzu elegancki i przytulny charakter. Łącząc wygodę z duchem tradycyjnej, polskiej gościnności oddajemy do Państwa dyspozycji 28 nowocześnie wyposażonych pokoi, które zapewnią komfortowy wypoczynek i dogodne warunki pracy. Hotel dysponuje również dużym pokojem rodzinnym.
Wyposażenie
Goście hotelu mogą bezpłatnie korzystać z internetu bezprzewodowego (Wi-Fi) w całym obiekcie.
Wyżywienie
Zapraszamy Państwa do Restauracji Hotelu ComfortExpress Krzywaczka, w której menu to połączenie staropolskich i europejskich specjałów. Starannie wyselekcjonowane zestawy potraw, wyśmienite przekąski oraz desery.
Konferencje
Hotel ComfortExpress Krzywaczka poleca szeroką ofertę organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Przystosowana do tego celu klimatyzowana sala konferencyjna wyposażona w profesjonalny sprzęt audiowizualny może pomieścić grupy do 100 osób. Dla spotkań stricte kameralnych udostępnimy dwie małe, niezależne salki konferencyjne dla maksymalnie 20 oraz 10 osób.
Podobne hotele
Hotele w innych miastach
Hotele w Warszawie: zarezerwuj hotel w stolicy już od 90 zł | Hotele w Krakowie:ponad 200 hoteli do wyboru | Hotele w Gdańsku:znajdź i zarezerwuj hotel nad morzem już od 89 zł | Hotele we Wrocławiu: dynamiczna stolica Dolnego Śląska zaprasza | Hotele w Poznaniu: zapraszamy do Wielkpolski
Zdjęcie ComfortExpress Krzywaczka
Zdjęcie ComfortExpress Krzywaczka
Zdjęcie ComfortExpress Krzywaczka
Kontakt
Kontakt
ul. Woronicza 15
02-625 Warszawa
tel. 22 567 31 50
fel. 22 567 31 51